سرعت تایپ خود را افزایش دهید

سرعت تایپ خود را افزایش دهید

یکی از مسائلی که روزانه افراد به دلایل مختلف با آن درگیر هستند تایپ کردن می‌باشد. از اینرو سرعت تایپ بسیار مهم است. سرعت تایپ بالا می‌تواند باعث صرفه‌جویی در زمان شود و در انجام سریع کارها به شما کمک خواهد کرد. در این مطلب می‌خواهیم یک وبسایت کاربردی برای افزایش سرعت تایپ معرفی کنیم.

روش کار:

مرحله اول:

به سایت typing بروید.(برای رفتن به سایت روی typing کلیک کنید.)

مرحله دوم:

در صفحه‌ی اول سه سطح مبتدی (Beginner)، متوسط (Intermediate)، پیشرفته (Advanced) وجود دارد. پیشنهاد می‌شود که اگر تا به حال با این سایت کار نکرده‌اید از سطح مبتدی شروع کنید تا تمرینات اولیه را ببینید. پس از گذراندن سه دوره می‌توانید در بخش تمرین (Practice) به مرور دروسی که یاد گرفته‌اید بپردازید.

typing

مرحله سوم:

برای شروع روی درس مورد نظر خود کلیک کنید. در ابتدا توضیحی در مورد درس داده می‌شود با زدن دگمه Continue باید حروف و کلماتی را که از شما خواسته می‌شود طبق الگو تایپ کنید. در پایان هر درسی، مدال‌های پیروزی و قبولی در آن واحد به شما داده می‌شود تا برای ادامه راه انگیزه بیشتری داشته باشید. طراحی سایت به گونه‌ای است که با انجام تمرین‌های مختلف و بازی‌های جذاب برای شما سرگرم کننده خواهد بود. متاسفانه این سایت برای افزایش سرعت تایپ انگلیسی مناسب است، اما وقتی شما جایگاه کارکترها را در صفحه‌کلید بدانید ناخودآگاه سرعت تایپ فارسی شما نیز افزایش می‌یابد. همچنین از اینجا می‌توانید سرعت تایپ فارسی و انگلیسی خود را تست نمایید.

typing2

امیر صالح
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت