دوره آموزشی برنامه‌نویسی اندروید با اندروید استدیو

اندروید

دوره آموزشی برنامه‌نویسی اندروید با اندروید استدیو

در این دوره قصد داریم بصورت حرفه‌ای از ابتدا طریقه طراحی یک اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا برای گوشی را با برنامه‌نویسی اندروید آموزش دهیم. بدین صورت که پس از اتمام و انجام تمرین‌های دوره بتوانید ایده‌های مختلف خود را پیاده سازی کنید و به یک برنامه‌نویس اندروید تبدیل شوید. البته در این مسیر تلاش و علاقه برنامه‌نویس شرطی بسیار مهم است اما در مسیر درست قرار دادن یک دانشجوی علاقه‌مند یک امر حیاتی است که در این دوره قصد انجام اینکار را داریم.

چگونه باید برنامه‌نویسی اندروید یاد بگیریم؟

این روزها برنامه‌نویسی برای گوشی‌های هوشمند یک موضوع پرطرفدار محسوب می‌شود. از طرفی چون بیشتر برندهای گوشی از سیستم عامل Android استفاده می‌کنند. طبیعتا در اول راه یادگیری برنامه‌نویسی برای اپلیکیشن‌هایی که در بستر Android کار می‌کند منطقی‌تر می‌باشد.

از طرفی چون برنامه‌نویسی اندروید با توجه به درخواست‌هایی که در سطح جامعه وجود دارد کم می‌باشد معمولا برنامه‌نویسان این حوزه رقم‌های بالایی را برای نوشتن یک اپلیکیشن اعلام می‌کنند. همچنین دوره‌های آموزشی و پکیج‌های برنامه‌نویسی اندروید نسبت به سایر زبان‌های برنامه‌نویسی گرانتر می‌باشد.

زنگ دانش در گروه آموزش پرتقال این دوره را ایجاد کرده است. دوره به همراه پرسش و پاسخ در گروه تلگرامی انجام می‌شود. هفته‌ای دو جلسه ویدیو در گروه منتشر می‌شود. این کار با دو هدف انجام می‌شود. هدف اول آموزش برنامه‌نویسی اندروید در بستر و کیفیت خوب است. همچنین کاربران بتوانند با هزینه منطقی و کمتری به ثبت نام این دوره بپردازند. برنامه‌نویسی اندروید در محیط اندروید استودیو (Android Studio) آموزش داده می‌شود.

در این دوره ابتدا چگونگی مدلسازی نرم افزار را در نرم افزار رشنال رز (Rational Rose) آموزش می‌دهیم. در گام بعد به طراحی گرافیک اولیه با نرم افزار فتوشاپ خواهیم پرداخت. سپس نصب نرم افزار اندروید استدیو را آموزش می‌دهیم و به آموزش برنامه نویسی اپلیکیشن با جاوا و کوتلین در اندروید استدیو می‌پردازیم. و بصورت پروژه محور یک اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا را پیاده سازی می‌کنیم. همچنین برای بخش آنلاین کار سراغ PHP می‌رویم و در آخر  اجرای نرم افزار بر روی تلفن های هوشمند واقعی و خطایابی کلی را در سرفصل این دوره داریم. دوره با پشتیبانی و رفع اشکال انجام می‌شود این موضوع یک خبر خوب برای افرادی است که واقعا قصد یادگیری دارند.

برای ثبت نام ابتدا در کانال آموزشی پرتقال عضو شوید. (روی لینک کلیک کنید.) سپس برای ثبت‌نام به شناسه من در تلگرام پیام دهید AmiirSaleh@ (با دوتا i)

 

دموی این دوره را می‌توانید در ویدیوی زیر مشاهده کنید:

سرفصل دوره را می‌توانید از لینک زیر دانلود کنید:

 

سرفصل اندروید

 

amir saleh
1 نظر
  • نوشته شده در6:40 ب.ظ, 15 آذر 1397

    دور ه جالبیه ممنون از سایت خوبتون

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت