دوره‌ی کامل و حرفه‌ای نرم افزار فتوشاپ (۲۰۱۹)

فتوشاپ 2019

دوره‌ی کامل و حرفه‌ای نرم افزار فتوشاپ (۲۰۱۹)

چرا فتوشاپ را باید یاد بگیریم ؟

نرم افزار فتوشاپ یکی از مهم ترین و قدرت ترین نرم افزار های ویرایش عکس کمپانی ادوبی و استاندارد ترین نرم افزار بین نرم افزار های ویرایش عکس در جهان است. هرکسی با هر تخصصی که در زمینه کامپیوتری دارد حتما چند باری محتاج فوتوشاپ شده است و ترس از فتوشاپ همیشه باعث هدر رفتن وقت زیادی ازاین افراد میشود ، فتوشاپ نرم افزاری است بسیارکاربردی و یادگیری آن مانند یادگیری برخی از نرم افزار های افیس لازم و ضروری است.

 

نرم افزار فتوشاپ

فتوشاپ برای چه کسانی نیاز است؟

 

فتوشاپ یک نرم افزار همه کاره است.
هرکس که با گرافیک کامپیوتری سرکار دارد یادگیری نرم افزار فتوشاپ برای این افراد ضروریست مانند:
– گرافیست ها افرادی که در زمینه چاپ فعالیت میکنند.
– طراحان سایت
– عکاسان
– طراحان رابط کاربری نرم افزار ها
– انیمشن ساز ها دو بعدی و سه بعدی
– کسانی که با نرم افزار های بازی سازی کار میکنند
و….
این دوره حتی برای کسانی با فتوشاپ آشنا هستند بسیار مفید است و باعث میشود این نرم افزار به صورت اصولی یاد بگیرند و سرعت بالاتری در طراحی داشته باشند.

 

چرا فتوشاپ 2019 رو یاد بگیریم؟

 

هر ساله Adobe ویژگی ها و امکانات بسیار جالب و کاربردی از ابزار ها گرفته تا بهبود رابط کاربری به فتوشاپ اضافه میکنه که کار هر طراح گرافیک هنگام کار کردن با این نرم افزار رو بسیار راحت تر میشه در این دوره تک‌تک این قابلیت های هیجان انگیز رو باهم بررسی می‌کنیم و در قالب پروژه های عملی این ویژگی ها رو به راحتی یاد میگیریم.

و در آخر، کسانی که نسخه های دیگر این نرم افزار روی سیستم خود نصب دارند می‌توانند این دوره رو پیش ببرند تمام ویژگی های جدید اعلام شده برای نسخه 2019 است و دوره صفر تا صد فتوشاپ است و قراره است فتوشاپ را کامل یاد بگیریم نه فقط ویژگی های نسخه جدید ولی وقتی با ویژگی های هیجان انگیز نسخه 2019 آشنا میشید حتما ترغیب به نصب این نسخه میشید.

 

شرایط ثبت نام در دوره:

 

برای ثبت نام در دوره و جهت مشاوره می‌توانید به آیدی @Amiirsaleh در تلگرام و سروش پیام دهید. دوره در 35 جلسه با پشتیبانی روزانه برگزار خواهد شد. مدرس دوره آقای احمد عباسی هستند.

 

مشاهده دمو دوره :

 

 

مشاهده سرفصل دوره:

 

نرم افزار فتوشاپ

amir saleh
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت